ŠVEICARIJOS GAMTOS PRODUKTAI VISAI ŠEIMAI

MAISTO PAPILDAI IR VITAMINAI

Vertingi ir vienas kitą papildantys maisto papildai visai šeimai iš geriausių ir švariausių augalų ekstraktų – nuo peršalimo, sąnariams, raumenims, imunitetui, svorio metimui.

ŠVARI KOSMETIKA

Alergenų ir parabenų neturinti švari ir apdovanojimus pelniusi dermatologiškai patikrinta kosmetika, tinkanti net jautriausiai odai. Bioaktyvūs kremai odos problemoms spręsti.

ŠVIEŽI PRIESKONIAI

Geriausių žolelių ir augalų mišiniai, skirti lengvai, sveikai ir skaniai gaminti maistą. Sultinio milteliai be riebalų ir įvairūs prieskonių mišiniai.

Nahrin AG maisto papildai

Nahrin tehas Šveits

Jüstrich Cosmetics AG kosmetika

ŠVEICARIŠKA KOKYBĖ NUO 1954 METŲ

Nahrin ir Jüstrich yra šeimos įmonės, vertinančios sveiką gyvenseną ir švarią gamtą, įkurtos dar 1954 metais Zarnene, Šveicarijoje. 1987 metais užbaigta nauja moderni gamykla, kuri tuo metu buvo geoterminio šildymo pradininkė ir neturėjo jokio anglies pėdsako.

Nuo tada produktų asortimentas nuolat plečiasi, tačiau vis dar yra produktų, kurie praktiškai nepasikeitė nuo 70-ųjų ir 80-ųjų ir vis dar atitinka visus šiuolaikinius kokybės reikalavimus sveikatos ir grožio srityje.

Nuo 2002 metų abi įmones valdo trys Jüstrich šeimos seserys ir broliai, kurie savo prekės ženklą išgarsino visame pasaulyje ir dabar savo produkciją parduoda daugiau nei 30 šalių.

 Swiss Nahrin Estonia OÜ yra vienintelis abiejų gamyklų atstovas Baltijos šalyse. Taline ir Rygoje turime atstovybes.

iso sertifikaat nahrin

ISO 9001

Kokybės Valdymo sertifikatas

gmp sertifikaat nahrin

GMP quality

Geros Gamybos Praktikos sertifikatas

BIO INSPECTA

Švarios žaliavos ir tvari žemdirbystė

ALAVIJAI

Mūsų gaminiuose esantys alavijai sertifikuoti kaip švarūs

dermatoloogiliselt testitud

DERMATOLOGIŠKAI PATIKRINTA

Visa mūsų kosmetika yra dermatologiškai patikrinta

Iluteemant 2017

„ILUTEEMANT (GROŽIO DEIMANTAS) 2017“ NUGALĖTOJAS

Geriausias natūralus pedikiūro produktas

Iluteemant 2018

„ILUTEEMANT (GROŽIO DEIMANTAS) 2018“ NUGALĖTOJAS

Geriausias natūralus kūno priežiūros produktas

iluteemant 2019 kvaliteedimärgis

„ILUTEEMANT (GROŽIO DEIMANTAS) 2019“ NUGALĖTOJAS

Geriausias natūralus veido priežiūros produktas

KOKYBĖ

Visi produktai kuriami, gaminami ir pakuojami Nahrin ir Jüstrich Cosmetics gamyklose Šveicarijos Alpėse. Savaime suprantama, kad gamyba taip pat atitinka ISO ir GMP gamybos praktiką ir griežtus Šveicarijos kokybės standartus.

Pastaruoju dešimtmečiu tarptautiniai maisto papildų ir kosmetikos reikalavimai tapo griežtesni, modernizuojant visą gamybą ir technologinę kokybę bei pakeliant higieną į visiškai naują lygį, naudojant moderniausią įrangą, kad produktai be problemų būtų tiekiami pasaulinei rinkai.

PATIKIMUMAS

Aukštos kokybės galutiniams produktams reikalingos aukštos kokybės žaliavos. Šiuo tikslu įvairių žaliavų ir augalų tiekėjai kiekvienais metais yra kviečiami į gamyklas su savo pavyzdžiais, kur jie išbandomi vietoje, o vėliau siunčiami į nepriklausomas laboratorijas, kuriose nustatomos geriausios ir gryniausios žaliavos. Tai reiškia, kad į produktą patenka ne pigiausia, o aukščiausios kokybės žaliava.

Pagaminta Šveicarijoje – ką tai reiškia? Norint pritvirtinti šį logotipą prie savo produkto, maisto papildų atveju 80%  ir kosmetikos atveju 50% viso produkto vertės (kūrimo, žaliavų, pakuočių, įpakavimo ir kt.) turi sudaryti Šveicarijoje pagaminti komponentai. Taigi „Pagaminta Šveicarijoje“ garantuoja, kad tai yra aukštos kokybės šveicariškas produktas.

Ar tikrai žinote iš kur yra kilę perkami produktai, kokia yra žaliavų kokybė ir kur jie gaminami? Mūsų atveju galite būti tikri, kad visi produktai yra iš mūsų pačių gamyklų Šveicarijoje, o ne iš nežinomų vietų, ir jų kokybė yra griežtai kontroliuojama.

Mūsų produktuose naudojami alavijai yra sertifikuoti ir garantuotai švarūs. Be to, mūsų kosmetikos produktai buvo dermatologiškai patikrinti ir 2017, 2018 ir 2019 metais pelnė geriausių natūralios kosmetikos gaminių Estijoje titulus.

Keskkonnasõbralik-tootmine-Nahrin

APLINKOSAUGA

Nahrin įmonei harmoningas žmogaus ir aplinkos bei gamtos santykis visada buvo svarbus. Tai galioja renkantis žaliavas, gamybą ir pakuotes.

 • Nahrin gamykla buvo geoterminio šildymo pradininkė nuo 1987 metų ir neturi anglies pėdsako
 • Mes patys ir nepriklausomose laboratorijose nuolat tikriname naudojamas žaliavas, kad garantuotume jų švarumą ir geriausią kokybę
 • Kalbant apie produktų pakavimą, visada ieškome geriausio derinio, kuris garantuotų produkto kokybę, tačiau tuo pačiu būtų kuo ekologiškesnis ir lengvai perdirbamas. Be to, nenaudojame antrinių puošnių popierinių pakuočių (išskyrus sirupus), kurios greitai patenka į šiukšliadėžę
 • Kapsulėms naudojame HDPE plastiką, kuris yra vienas iš lengviausiai perdirbamų plastikų. Jį galima perdirbti iki 10 kartų ir iš jo pigiau gaminti naujus gaminius nei iš naujo plastiko.
 • Sirupams naudojame tamsų stiklą, kuris užtikrina geriausią produkto galiojimo laiką ir sumažina plastiko naudojimą
 • Pakavimo medžiagas perkame iš Šveicarijos ar aplinkinių ES šalių, o ne iš Azijos, kur tiek pati medžiaga, tiek gamyba dažnai yra labai kenksminga aplinkai.
 • Kruopščiai optimizuoti pristatymo procesai sumažina ekologišką transporto pėdsaką
 • Skaitmenizavome daugumą darbo procesų, kad sumažintume popieriaus naudojimą
 • Šiukšlės rūšiuojamos visoje gamykloje, laboratorijoje ir kavinėje, o plastiką pašalinome visur, kur įmanoma. Mes naudojame stiklinius indus ir popierinius maišelius
 • naudojame tvariai ir etiškai auginamus augalus, pagal galimybę iš Šveicarijos, kad sumažintume ekologinį transporto pėdsaką
 • nenaudojame palmių aliejaus nuo 2016 metų
 • gamyboje nuo 2005 metų naudojame galingus žemės šilumos siurblius ir šilumos gavimą, kurie suteikia apie 75% reikalingos šilumos energijos ir kurių dėka neturime CO2.
 • gamyboje naudojame žaliąją energiją, daugiausiai savo saulės baterijas, o trūkstamą energiją gaunama iš Europos hidroelektrinių biržos

Šį rudenį Nahrin gamykloje buvo sumontuotos 924 saulės baterijos, kurių bendras plotas yra 1500 m2, ir kurios per metus pagamina apie 270 000 kWh energijos, o tai atitinka maždaug 115 namų ūkių energijos suvartojimą. Šią energiją galime tiekti savo gamybos procesui, be to, gamykloje yra 4 vidiniai ir 4 išoriniai elektromobilių įkrovimo taškai.

Taip harmoningiau bendraujame su mus supančiais žmonėmis, gamta ir planeta.

Didelį dėmesį skiriame pakavimo medžiagoms ir perkame jas iš Šveicarijos arba aplinkinių ES šalių. Neperkame pakuočių iš Azijos tam, kad sutaupytume pinigų, kaip daugelis kitų, nes jų gamyba ir medžiagos dažnai daro didelį žalingą poveikį aplinkai.

Visada stengiamės, kad pakuotė būtų kuo paprastesnė ir draugiškesnė aplinkai, kad klientas mokėtų už kokybišką produktą, o ne už puošnią pakuotę ir dizainą (už tai visada turi mokėti vartotojas). 

Šveicarijos valstybė ir žmonės visada daug dėmesio skyrė aplinkos išsaugojimui.

Šiuo tikslu buvo priimti nacionaliniai tikslai:

 • Gamtos išteklių apsauga
 • Gyvenviečių sutankinimas
 • Indėlis mažinant visuotinį atšilimą
 • Vandens kokybės, biologinės įvairovės ir švaraus oro išsaugojimas
 • Daugiau dėmesio kraštovaizdžio apsaugai ir išsaugojimui

Nahrin, būdama tikra Šveicarijos įmonė, gyvena ir kvėpuoja Šveicarijos vertybėmis. Logiška, kad palaikome savo didžiausią partnerį – gamtą. Tai yra pagrindinė mūsų produktų sudėtinė dalis, kurios pagalba kuriame naujus ir įdomius receptus.

Ką darome, kad apsaugotume aplinką?

Anglies požiūriu neutrali gamyba

Anglies požiūriu neutrali energijos gamyba Nahrin gamykloje

Gamyba ir logistika

Aplinkai draugiška gamyba ir logistika

Gamtai nekenksmingų pakavimo medžiagų naudojimas:

 • Sąmoningas pakavimo medžiagų pasirinkimas
 • Minimalus pakuočių naudojimas (kremų tūbelės nėra įdedamosį kartonines pakuotes)
 • Daugkartinių pakuočių naudojimas gamybos procese

Šiukšlių rūšiavimas visoje įmonėje

Daugelio procesų skaitmeninimas:

 • Skaitmeninis užsakymų apdorojimas Šveicarijos rinkoje
 • Elektroninis dokumentų saugojimas
 • Sąskaitų faktūrų siuntimas skaitmeniniu būdu

Transporto optimizavimas:

 • Ekonomiški ir efektyvūs sprendimai LEAN gamybos principų dėka
 • Kruopštus žaliavų pirkimo koordinavimas

Plastiko naudojimo sumažinimas:

 • Kavinėje ir laboratorijoje
 • Popieriniai, o ne plastikiniai maišeliai
 • Visur, kur įmanoma, naudojamas stiklas

Mūsų komanda, Baltijos šalių pagrindinis biuras Estijoje

Janar Muttik

Janar Muttik

Ivo Malm

Mihkel

Mihkel Hõbejõgi

Bendradarbiavimas, platintojai: nahrin@nahrin.lt

Ulvi

Ulvi Malm

Pardavimų vadybininkas

Reili Männik

Šveicarijos motininės įmonės savininkai

Nicole Jüstrich

Tarybos narys

Jacqueline Jüstrich

Tarybos narys

Michel Jüstrich

Tarybos narys

Sekite mus socialiniuose tinkluose