Klausimas: Kur gaminamos puslapyje www.nahrin.lt parduodamos prekės?

Atsakymas: Visos prekės kuriamos, gaminamos ir pakuojamos Šveicarijoje, įmonių „Nahrin“ AG (maisto papildai ir prieskoniai) ir „Jüstrich Cosmetics“ AG (bioaktyvūs kremai ir kosmetika) gamyklose Sarnene ir  Berneke. Abiem įmonėms vadovauja  Jüstrich šeimos trys seserys ir broliai. Produktai gaminami nuo 1954 metų.

Klausimas: Ar parduodamos prekės yra registruotos Estijoje ir patikimos? 

Atsakymas: Visi www.nahrin.lt puslapyje parduodami maisto papildai ir kiti produktai yra registruoti Estijos Maisto ir Veterinarijos Tarnyboje. Informacija apie registravimą yra čia.

Pirkdami maisto papildus įsitikinkite, kad žinote, kur ir kas tiksliai juos gamina. Ar tai yra patikimas gamintojas ir gamybos vieta, kurią galimą nustatyti? Kokia yra maisto papildų kilmės šalis? Ar galite būti tikri, kad naudojamos ne pigiausios, o kokybiškiausios žaliavos?

Klausimas: Kodėl reikėtų rinktis būtent mūsų produktus? 

Atsakymas: Dėl mūsų produktų galite būti tikri, kad visi jie kuriami, gaminami ir pakuojami Šveicarijoje griežtai kontroliuojant mūsų pačių gamyklose. Kiekvienais metais „Nahrin“ kviečia geriausius žaliavų tiekėjus ir tikrina žaliavų kokybę tiek įmonėje, tiek nepriklausomose laboratorijose, kad pasirinktų kuo geresnes žaliavas.Taip galite būti tikri, kad Jūsų produkte yra tik švarių ir kokybiškų ingredientų ir kad visi produktai buvo kuriami, gaminami ir pakuojami Šveicarijoje, o ne kažkur nežinomoje vietoje ir neaiškiomis sąlygomis.

Visi produktai atitinka griežtus Šveicarijos kokybės standartus ir yra parduodami beveik 30 pasaulio šalių.

„Nahrin“ ir „Jüstrich Cosmetics“ gamyklose yra aukštųjų technologijų modernios mašinos ir griežtai kontroliuojamos sterilios sąlygos, kad būtų užtikrinta geriausia produkto kokybė.

„Nahrin“ yra šeimos įmonė, kuri daugiau nei 60 metų puoselėja švarios gamtos, sąžiningo bendravimo ir inovatyvumo vertybes.

„Nahrin“ produktai gaminami nuo 1954 metų, visada sinchronizuojami su naujausiais mokslo laimėjimais ir žiniomis, tuo pačiu visada išlaikant gamtos ir medicinos įkvėptą kryptį.

Tikime, kad švarios ir kokybiškos natūralios žaliavos palaiko Jūsų sveikatą ir grožį.

Klausimas: Kaip galima nusipirkti produktus? Kaip vyksta apmokėjimas ir pristatymas?

Atsakymas: Norėdami nusipirkti, galite atvykti į mūsų atstovybės parduotuves Taline ir Rygoje arba užsisakyti produktus iš www.nahrin.lt el. parduotuvės. Saugiai atsiskaitysite banko kortele arba per el. bankininkystę.

Išsiųsime prekes į Jūsų pasirinktą „Omniva“ arba „DPD“ paštomatą Lietuvoje arba kurjeris pristatys prekes į Jūsų namus. Skaitykite plačiau apie prekių pristatymą ir užsisakymą.

Klausimas: Ką daryti, jei užsisakiau netinkamą produktą, produktas man netiko, arba noriu jį grąžinti?

Atsakymas: Mielai prašome rašyti mums adresu nahrin@nahrin.lt, greitai rasime sprendimą.

Klausimas: Kaip tapti „Nahrin“ produktų platintoju?

Atsakymas: Parašyti nahrin@nahrin.lt.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip galima įsigyti produktų? Kaip sumokėti ir kaip vyksta pristatymas?

Norėdami įsigyti, užsisakykite prekes www.nahrin.lt el. parduotuvėje. Galite saugiai atsiskaityti per  el. bankininkystę (įmokų surinkimo platforma Montonio) arba banko kortele. Prekes siunčiame į Jūsų pasirinktą SmartPost (rekomenduojama, nes viduje), Omniva ar DPD paštomatą arba kurjeris atveža prekes nurodytu adresu.

Užsakymams nuo 50 €, pristatymas į paštomatą nemokamas. 

Įprastai Jūsų užsakymas paštomatą pasieks per 1-3 darbo dienas (didieji miestai, mažesni 2-4 d.d.).

Jei užsakant el. parduotuvėje pastebite klaidų, rašykite el.paštu sandra@nahrin.lt arba žinutę per Fb, IG.

Taip. Perkant mūsų el. parduotuvėje gaunate 5% nuo pirkinio sumos Lojalumo taškų pavidalu. Juos galite panaudoti kaip nuolaidą kitam apsipirkimui. Norėdami rinkti ir naudoti taškus, turite būti prisijungę prie savo vartotojo paskyros.

Už kiekvieną mūsų el. parduotuvėje išleistą eurą gaunate 5 premijos taškus (0,05 €), arba 5% nuo pirkinio sumos. 100 taškų yra verti 1 €, kuriuos panaudodami gaunate nuolaidą pirkinių krepšeliui.

Pavyzdys: mūsų el. parduotuvėje pateikiate 50 € užsakymą, kuris uždirba 50 x 5 = 250 premijos taškų. 250 taškų = 2,5 € nuolaida kitam apsipirkimui.

Nahrin pradėjo gaminti sveikatos produktus dar 1954 m. Sarnen mieste, Šveicarijoje ir išaugo į mėgstamą sveikatos ir grožio produktų bei prieskonių prekės ženklą beveik 30 pasaulio šalių. Nuo Europos iki Japonijos ir Pietų Korėjos. 70 metų patirtis leidžia mums pasiūlyti naujus inovatyvius gaminius, kurie visada garantuoja aukščiausią šveicarišką kokybę ir patikimumą.

Maisto papildai, parduodami www.nahrin.lt, yra notifikuoti Lietuvos Maisto ir Veterinarijos Tarnyboje.

Pirkdami maisto papildus įsitikinkite, kad tiksliai žinote, kur jie gaminami ir kas juos gamina. Ar galima nustatyti konkretų ir patikimą gamintoją bei gamybos vietą? Kokia yra maisto papildo kilmės šalis? Ar galite būti tikri, kad naudojamos ne pigiausios, o aukščiausios kokybės žaliavos?

Galite būti tikri dėl mūsų gaminių aukštos kokybės, naudos ir saugumo jūsų ir jūsų šeimos sveikatai ir grožiui. Visi mūsų produktai yra sukurti, gaminami ir supakuoti Šveicarijoje, laikantis griežtos kokybės kontrolės, o ne nežinomoje vietoje ir sąlygomis.

Mūsų gamyklai yra išduotas aukščiausias maisto saugos sertifikatas FSSC 22000, papildomai turime GMP kokybės bei ISO 9001 sertifikatus. Turime patirties nuo 1954 m., naudojame pasaulinio lygio gamybinę įrangą, gamyboje esame neutralūs anglies dioksido kiekiui (saulės baterijos ant stogo, geoterminis šilumos siurblys ir, jei reikia, hidroenergija) ir naudojame minimalų pakavimą (kur įmanoma, pašalinome blizgias ir nereikalingas papildomas kartonines pakuotes kosmetikos gaminiams, kurios ir taip iš karto atsiduria šiukšliadėžėje).

Visi naudojami augalų ekstraktai yra nuodugniai patikrinti mūsų ir nepriklausomose laboratorijose, kad Jūsų produktą pasiektų tik pačios galingiausios, o ne pačios pigiausios veikliosios medžiagos (todėl kartais pasitaiko situacija, kai kai kurių produktų nėra sandėlyje, nes negalime gauti šiuo metu mūsų standartus atitinkantį augalų ekstraktą), ir produktų poveikis būtų stabiliai efektyvus. Kai tik įmanoma, žaliavas tiekiame iš netoli Šveicarijos, naudojame ekologiškas žaliavas ir rūpinamės, kad remtume tvarų žemės ūkį.

Visi gaminiai atitinka griežtus Šveicarijos kokybės standartus ir parduodami beveik 30 pasaulio šalių.

Nahrin gaminiai gaminami nuo 1954 m., visada sinchronizuojant su naujausiais mokslo pasiekimais ir žiniomis, bet tuo pačiu visada laikantis natūralios ir liaudies medicinos įkvėptos krypties. Tikime, kad grynos ir kokybiškos natūralios žaliavos palaiko jūsų sveikatą ir grožį.

Visi nauji produktai pereina kelių metų kūrimo etapą, kad būtų užtikrinta aukščiausia ir stabili mūsų kosmetikos ir sveikatos produktų kokybė bei nauda jūsų sveikatai ir grožiui.

Esant galimybei, naudojame patentuotas inovatyvias veikliąsias medžiagas, vienas kitą palaikančius augalus, ypač grynus ir koncentruotus augalų ekstraktus, kad mūsų produktų poveikis būtų jums kuo naudingesnis.

Tai šeimos įmonė, jau beveik 70 metų nešanti grynos gamtos, sąžiningo bendravimo ir inovacijų vertybes.

Visa tai suteikia jums garantiją, kad jūsų vartojami produktai yra gaminami tik iš geriausių augalų ekstraktų, kontroliuojamu būdu ir kliniškai higieniškoje bei saugioje aplinkoje. Visapusiškas produktų kūrimas garantuoja geriausią įmanomą poveikį ir realią naudą jūsų sveikatai ir grožiui. Be to, galite būti tikri, kad mūsų gaminių naudojimas palieka minimalų ekologinį pėdsaką.

Rašykite sandra@nahrin.lt ir greitai rasime sprendimą.

Nahrin neveikia tinklinės rinkodaros principu. Tačiau jei pvz. turite sveikatos/grožio prekių parduotuvę ar esate grožio ar masažo salono specialistas, kuris norėtų savo asortimente turėti Nahrin produktus, rašykite sandra@nahrin.lt, rasime jums tinkamą sprendimą.

Ne. Nahrin jokiuose savo produktuose nenaudoja GMO ar genetiškai modifikuotų žaliavų.

Mūsų produktai, kurie yra sertifikuoti be glitimo, yra be glitimo pagal Šveicarijos Celiakijos Asociaciją (Swiss Celiac Association) ir ES maisto reglamentą (mažiau nei 1 mg prolamino arba 2 mg glitimo 100 g produkto (neparuošto)). Įstatymai reikalauja, kad mes deklaruotume visas sudedamąsias dalis, net jei tai tik mikroskopiniai likučiai. Deja, tai gali sukelti painiavą klientams.

Pavyzdžiui, naudojame kvapiąją medžiagą, pagamintą iš sojos ir kviečių baltymų. Baltymai suskaidomi į aminorūgštis, todėl skaidomas ir glitimas. Galiausiai, gaminyje yra mikroskopinis glitimo kiekis (jei toks yra) ir jį be problemų gali vartoti celiakija sergantys žmonės.

Tačiau taisyklės numato, kad šioje formoje ingredientą privalome deklaruoti „prieskoniai (su soja, kviečiais)“.

Užtikriname, kad visi produktai, kuriuos pažymime kaip be glitimo, tinka žmonėms, kenčiantiems nuo glitimo netoleravimo, o galutiniame produkte glitimo yra mažiau nei 20 ppm.

Tvarumas mums svarbus ir yra mūsų vertės dalis. Nuoseklus ir į ateitį orientuotas tolesnis mūsų produktų vystymas taip pat apima tvarų ir švelnų žaliavų tvarkymą. Būtent todėl Nahrin prieskoniuose naudojamą palmių aliejų pakeitėme rapsų aliejumi. Mūsų naudojamas rapsų aliejus yra iš Šveicarijos ir yra mūsų įsipareigojimo Šveicarijos žemės ūkiui dalis. Be to, trumpa vietinio rapsų aliejaus tiekimo grandinė prisideda prie aplinkos apsaugos.

Aukštos kokybės augaliniai riebalai, pavyzdžiui, rapsų aliejus, apsaugo jautrius produktus nuo drėgmės.

Siekdama užtikrinti lengvą maistinių medžiagų įsisavinimą ir išsaugojimą, Nahrin savo maisto papilduose kapsulių pavidalu naudoja kapsules, daugiausia pagamintas iš augalinės celiuliozės. Stabilus kapsulės apvalkalas apsaugo maistines medžiagas nuo karščio ir drėgmės. Grynai augalinės kapsulės tinka vegetarams ir veganams, jose taip pat nėra glitimo.

Tik su omega-3 žuvų taukų kapsulėmis naudojame minkštą želatinos kapsulę, nes skystos maistinės medžiagos, ypač omega-3 riebalų rūgštys EPA ir DHR, yra jautrios orui ir šviesai, o želatinos kapsulė padeda sumažinti šį poveikį.

Su FSSC 22000 (Food Safety System Certification) sertifikavimo sistema Nahrin AG atitinka aukščiausius maisto gamybos standartus. FSSC suteikia įmonėms pagrindą veiksmingai valdyti maisto saugos ir kokybės reikalavimus. Tai rodo, kad sertifikuota įmonė atitinka institucijų, prekybos partnerių ir vartotojų keliamus reikalavimus. FSSC 22000 standartas skirtas įmonėms visoje maisto grandinėje ir yra pripažintas Pasaulinės maisto saugos iniciatyvos (GFSI).

1. Nahrin naudoja kuo daugiau žaliavų ir augalų ekstraktų iš Šveicarijos. Jei Šveicarijoje nėra tinkamų auginimo sąlygų, augalų ekstraktai gaunami iš Italijos bei Prancūzijos. Mes visada remiame tvarų žemės ūkį ir, kai tik įmanoma, naudojame ekologiškus produktus.

2. Naudojame kuo mažiau pakavimo medžiagų ir popieriaus. Kai tik įmanoma, vengiame papildomų gaminių pakuočių. Mūsų kosmetikos gaminiai nėra atskirai supakuoti į puošnias pakuotes, kurios greitai patenka į šiukšliadėžę. Suskaitmeninome kuo daugiau procesų, kad sumažintume popieriaus suvartojimą, nuolat ieškome naujų būdų, kaip padidinti efektyvumą ir ekologiškumą.

3. Nahrin gamyba daugelį metų atskiria ir tinkamai šalina popierių, kartoną ir plastiką. Taip mes sumažiname atliekų kiekį iki minimumo.

4. Visoje Nahrin gamyboje įrengta LED apšvietimo sistema, kuri užtikrina pakankamą apšvietimą didelėse mūsų gamybos ir logistikos padalinių srityse. Tai sumažina energijos sąnaudas ir užtikrina mašinų bei darbo vietų saugumą.

5. Nahrin būstinė ir gamyba Sarnen mieste, Šveicarijoje, yra be CO2. Nuo 2005 metų Nahrin naudoja du didelius geoterminius šilumos siurblius ir efektyvią šilumos atgavimo sistemą. Tai leidžia Nahrin patenkinti maždaug 75 % reikalingos šilumos poreikio.

6. Nahrin savo gamykloje sumontavo 924 saulės baterijas. 2020 m. vasarą 924 saulės baterijos, sumontuotos 1500 m2 plote, pagamina apie 270 000 W energijos. Tai prilygsta apytiksliai 115 dviejų asmenų namų elektros sąnaudoms. Be to, saulės baterijų sistema maitina 4 vidaus ir 4 lauko elektromobilių įkrovimo stotis.

7. Naudojame hidroelektrinę. Elektra, kurios negaminame per saulės baterijas, gaunama iš aplinkai nekenksmingos hidroelektrinės.