Klausimas: Kur gaminamos puslapyje www.nahrin.lt parduodamos prekės?

Atsakymas: Visos prekės kuriamos, gaminamos ir pakuojamos Šveicarijoje, įmonių „Nahrin“ AG (maisto papildai ir prieskoniai) ir „Jüstrich Cosmetics“ AG (bioaktyvūs kremai ir kosmetika) gamyklose Sarnene ir  Berneke. Abiem įmonėms vadovauja  Jüstrich šeimos trys seserys ir broliai. Produktai gaminami nuo 1954 metų.

Klausimas: Ar parduodamos prekės yra registruotos Estijoje ir patikimos? 

Atsakymas: Visi www.nahrin.lt puslapyje parduodami maisto papildai ir kiti produktai yra registruoti Estijos Maisto ir Veterinarijos Tarnyboje. Informacija apie registravimą yra čia.

Pirkdami maisto papildus įsitikinkite, kad žinote, kur ir kas tiksliai juos gamina. Ar tai yra patikimas gamintojas ir gamybos vieta, kurią galimą nustatyti? Kokia yra maisto papildų kilmės šalis? Ar galite būti tikri, kad naudojamos ne pigiausios, o kokybiškiausios žaliavos?

Klausimas: Kodėl reikėtų rinktis būtent mūsų produktus? 

Atsakymas: Dėl mūsų produktų galite būti tikri, kad visi jie kuriami, gaminami ir pakuojami Šveicarijoje griežtai kontroliuojant mūsų pačių gamyklose. Kiekvienais metais „Nahrin“ kviečia geriausius žaliavų tiekėjus ir tikrina žaliavų kokybę tiek įmonėje, tiek nepriklausomose laboratorijose, kad pasirinktų kuo geresnes žaliavas.Taip galite būti tikri, kad Jūsų produkte yra tik švarių ir kokybiškų ingredientų ir kad visi produktai buvo kuriami, gaminami ir pakuojami Šveicarijoje, o ne kažkur nežinomoje vietoje ir neaiškiomis sąlygomis.

Visi produktai atitinka griežtus Šveicarijos kokybės standartus ir yra parduodami beveik 30 pasaulio šalių.

„Nahrin“ ir „Jüstrich Cosmetics“ gamyklose yra aukštųjų technologijų modernios mašinos ir griežtai kontroliuojamos sterilios sąlygos, kad būtų užtikrinta geriausia produkto kokybė.

„Nahrin“ yra šeimos įmonė, kuri daugiau nei 60 metų puoselėja švarios gamtos, sąžiningo bendravimo ir inovatyvumo vertybes.

„Nahrin“ produktai gaminami nuo 1954 metų, visada sinchronizuojami su naujausiais mokslo laimėjimais ir žiniomis, tuo pačiu visada išlaikant gamtos ir medicinos įkvėptą kryptį.

Tikime, kad švarios ir kokybiškos natūralios žaliavos palaiko Jūsų sveikatą ir grožį.

Klausimas: Kaip galima nusipirkti produktus? Kaip vyksta apmokėjimas ir pristatymas?

Atsakymas: Norėdami nusipirkti, galite atvykti į mūsų atstovybės parduotuves Taline ir Rygoje arba užsisakyti produktus iš www.nahrin.lt el. parduotuvės. Saugiai atsiskaitysite banko kortele arba per el. bankininkystę.

Išsiųsime prekes į Jūsų pasirinktą „Omniva“ arba „DPD“ paštomatą Lietuvoje arba kurjeris pristatys prekes į Jūsų namus. Skaitykite plačiau apie prekių pristatymą ir užsisakymą.

Klausimas: Ką daryti, jei užsisakiau netinkamą produktą, produktas man netiko, arba noriu jį grąžinti?

Atsakymas: Mielai prašome rašyti mums adresu nahrin@nahrin.lt, greitai rasime sprendimą.

Klausimas: Kaip tapti „Nahrin“ produktų platintoju?

Atsakymas: Parašyti nahrin@nahrin.lt.