1. Produktus galima užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.nahrin.lt arba atvykti į mūsų atstovybės parduotuves Rygoje adresu Stabu Iela 30 arba Taline adresu Roosikrantsi 17.
  2. Norėdami užsisakyti iš elektroninės parduotuvės, pasirinkite tinkamas prekes ir paspauskite mygtuką “ĮDĖTI Į KREPŠELĮ”.
  3. Kai visi tinkami produktai bus įtraukti į pirkinių krepšelį, galite pradėti pirkti,spustelėdami pirkinių krepšelio piktogramą, esančią viršutiniame dešiniajame meniu.
  4. Jei turite nuolaidų kuponą, galite jį įvesti į langelį po produktais pirkinių krepšelyje ir paspausti mygtuką „NAUDOTI KUPONĄ“.
  5. Spustelėkite mygtuką „PEREITI PIE APMOKĖJIMO“, pridėkite savo vardą ir telefoną ir pasirinkite tinkamą pristatymo būdą: „Itella SmartPost“ ir “DPD” paštomatą (3 €, nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 €), „Itella SmartPost“ ir “DPD” kurjeris iki Jūsų durų 6 €.
  6. Tada pasirinkite tinkamą mokėjimo būdą ir spustelėkite mygtuką „PATEIKTI UŽSAKYMĄ“. Vėliau būtinai paspauskite mygtuką „GRĮŽTI PAS PARDAVĖJĄ“.
  7. Jūs gausite užsakymo patvirtinimą į savo elektroninį paštą ir mes išsiųsime užsakymus, atliktus iki 13.00 val. darbo dienomis, iš pagrindinio mūsų Talino sandėlio tą pačią dieną. Siuntinys paprastai atkeliauja per 1–3 darbo dienas.
  8. Atliekant mokėjimus saugiai tarpininkauja „Paysera“, o gavėjas yra „Swiss Nahrin Estonia“ OÜ, Baltijos šalių „Nahrin“ produktų importuotojas Estijoje. Įmonės informacija matoma čia https://www.teatmik.ee/en/personlegal/12411599-Swiss-Nahrin-Estonia-OÜ