Už kiekvieną mūsų el. parduotuvėje išleistą eurą gaunate 5 taškus (0,05 €), arba 5% nuo pirkinio sumos. 100 taškų = 1 €, kuriuos panaudoti galite kaip nuolaidą pirkinių krepšeliui.

Prisijunkite prie savo www.nahrin.lt paskyros ir prie informacijos pridėkite savo gimimo datą. Per jūsų gimtadienį padovanosime 500 taškų, kuriuos galėsite panaudoti nuolaidai mūsų el.parduotuvėje.

Norėdami rinkti ir naudoti taškus, turite būti prisijungę prie savo vartotojo paskyros www.nahrin.lt.

Pelnyti taškai galioja 2 metus.

Pavyzdys: mūsų el. parduotuvėje pateikiate 50 € užsakymą, kuris uždirba 50 x 5 = 250 taškų. Juos galite panaudoti, pavyzdžiui, norėdami gauti nuolaidą kitam užsakymui. 250 taškų = 2,5 €.

Pakvieskite draugą apsipirkti Nahrin!

Prisijunkite prie savo paskyros www.nahrin.lt, suraskite meniu „Lojalumo programa“ ir ten rasite asmeninę nuorodą, kuria pasidalinsite su draugu!

Kai jūsų draugas apsiperka pirmą kartą, jūs gaunate 10% jo pirkinio sumos taškų į savo sąskaitą!

Pavyzdys: siunčiate nuorodą draugui ir papasakojate jam, kodėl jums patinka mūsų produktai, kuo jie taip pat gali būti naudingi jūsų draugui. Jūsų draugas iš Nahrin perka keletą produktų, kurių bendra vertė 100 €. Jūsų paskyra automatiškai gaus 1000 taškų, kurių vertė yra 10 €. Uždirbtus taškus galėsite panaudoti kaip nuolaidą kitam užsakymui.

Jei jūsų draugas susikurs vartotojo paskyrą mūsų el. parduotuvėje, kad galėtų apsipirkti, jis taip pat gaus 5% pirkinio sumos taškus.